1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974838
Catalogusnummer: 4821
Hollandse school, 19e eeuw

Kaasverkoper weegt de kaas

aquarel, 28,5 x 21 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €