Catalogusnummer: 2539
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;

Liggende koe. Gemerkt AK

Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30