6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5030
Peer Veneman (geb. 1952)

‘Lecbe’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: the Living Room, Amsterdam

kapokhouten sculptuur, gesigneerd op onderzijde met brandmerk PV, 135 x 50 x 50 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450