‘Lecbe’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: the Living Room, Amsterdam
kapokhouten sculptuur, gesigneerd op onderzijde met brandmerk PV, 135 x 50 x 50 cm.
Hamerprijs: € 1.450