6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5038
Peer Veneman (geb. 1952)

'I am hanging here’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust, Amsterdam, tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, 1998, Peer Veneman, Beelden

gepatineerd bronzen sculptuur, gesign., titel en gedat. 1990/1991, 78 x 34 x 30 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550