1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Reproductie, 19e eeuw,
in gestoken houten lijst met voorstelling van Medusa
binnenmaat lijst 44 x 68 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700