4833
Catalogusnummer: 4833
Reproductie, 19e eeuw,

in gestoken houten lijst met voorstelling van Medusa

binnenmaat lijst 44 x 68 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Opbrengst: € 700

Hamerprijs: € 700