14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Vruchtenhouten hand dorser, 19e eeuw,
Met oud Sothebys label, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20