14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1039
Vruchtenhouten hand dorser, 19e eeuw,

Met oud Sothebys label, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980

L. 80 en h. 57 cm.

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20