1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099974904
Catalogusnummer: 4841
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)

In de polder

houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm.

Taxatie: € 100 - 150
Hamerprijs:

Totale kosten: €