5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Overboden