7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
George Gillis van Haanen (1807-1879)
Interieur met lezende man
paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Overboden