7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4551
update-catalogue
George Gillis van Haanen (1807-1879)

Interieur met lezende man

paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,5 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380

outbid-warning
Overboden