14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1161
Nepal, vuurverguld bronzen sculptuur van Ganesha, 20ste eeuw.
met atributen in de handen.
h. 11,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120