7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4511
update-catalogue
Europese school, 17e/18e eeuw

Engel bij een heilige

doek, 50 x 36 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300

outbid-warning
Overboden