020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4511
Europese school, 17e/18e eeuw
Engel bij een heilige
doek, 50 x 36 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300
Hamerprijs:
€ 1.300
Overboden