7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4515
update-catalogue
Hollandse school, 17e eeuw

Krabbend ram

paneel, 26 x 32 cm.

[1]

Taxatie: € 1.400 - € 1.800
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400

outbid-warning
Overboden