020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4515
Hollandse school, 17e eeuw
Krabbend ram
paneel, 26 x 32 cm.
[1]
Taxatie: € 1.400 - € 1.800
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400
Hamerprijs:
€ 1.400
Overboden