Koninklijke Tichelaar, Makkum, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, begin 20e eeuw,
gedecoreerd met een kanarie in een vogelkooi
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180