Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,
gedecoreerd met bloemenvaas, doorboord, alle gemerkt (randbeschadigingen)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120