Catalogusnummer: 2519
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,

gedecoreerd met bloemenvaas, doorboord, alle gemerkt (randbeschadigingen)

diam. 16,5 cm

[4]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120