7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)
paneel, ond. gesign. r.o., 35 x 4 5cm.
Taxatie: € 6.000 - € 12.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000
Overboden