14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1090
Gipsen sculptuur Christus de verlosser, ca. 1900,
polychroom beschilderd (handen beschadigd).
h. 68 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20