020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4926
Onduidelijk gesign. r.o.
Stilleven met boeken
maroufle, gesign. r.o., 14 x 18 cm.
[1]
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180
Overboden