7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4506
update-catalogue
Vlaamse School 17de eeuw

De Heilige Hiëronymus

paneel, 26 x 21 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575

outbid-warning
Overboden