020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4506
Vlaamse School 17de eeuw
De Heilige Hiëronymus
paneel, 26 x 21 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575
Hamerprijs:
€ 575
Overboden