7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Vlaamse School, 18de eeuw
Rivierlandschap met figuren bij de waterkant
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750
Overboden