7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4526
update-catalogue
Vlaamse School, 18de eeuw

Rivierlandschap met figuren bij de waterkant

paneel, 28 x 35 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750

outbid-warning
Overboden