5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4913
update-catalogue
Pedro Ribera (1867-1949)

Petit souk, Tanger

board, gesign. r.o., 10 x 15 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575

outbid-warning
Overboden