5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Francois Albert Mooy (1884-1968)
tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Overboden