Catalogusnummer: 4535
William Kay Blacklock (1872-1924)

Figuren op het strand bij Walberswick, Suffolk

aquarel, gesign. r.o., '15, herkomst: Gebr. Douwes, Amsterdam, GD 1077, 25,5 x 34,5 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700