Catalogusnummer: 4525
Andreas Schelfhout (1787-1870)

Panoramisch rivierlandschap met reizigers op een pad

zwart krijt en sepia, gesign. l.o., herkomst: Gebr. Douwes, GD 807, 23,5 x 38 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900