Catalogusnummer: 5155
Salvador Dali (1904-1989)
'Dante purifié'
litho, gesign. r.o., E.A., 31 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500
Hamerprijs:
€ 500