020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4935
Willy Fleur (1999-1967)
Stilleven
doek, gesign. l.b., 30 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180
Overboden