2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 556
Grote Turkse koffiekan, Amsterdam, Empire,

buidelvormig met gebogen lipvormige tuit, ronde gebolde scharnierende deksel met gelobde versiering onder vaasvormige ebbenhouten knop en met ebbenhouten voluutvormige greep Mt. Jan Buysen, winkelier Diemont, Amsterdam 1806, 1e gehalte. herkomst Fa. A.C. Beeling Leeuwarden (pin van scharnier mist)

h 24 cm diam 13 cm, bruto 628 gr.

Herkomst: uit een particuliere nalatenschap

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800