020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4936
Frederik Kasenda (1920-1950)
Landschap Indonesië
doek, gesign. r.o., 30 x 37 cm.
[1]
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden