2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 553
Broodmand, Amsterdam, Empire,

ovaal schuitvormig model met twee grepen aan weerszijden, ajour decoratie van ruitvormige gevlochten bandwerk motieven en gestileerd florale versiering, geribde rand, Mt. Jacobus Carrenhof, 1803, 1e gehalte. Herkomst Fa. C.A. Beeling Leeuwarden

h 9 cm, l 33 cm, br. 23 cm, 820 gr.

Herkomst: uit een particuliere nalatenschap

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000