2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 558
Dienblad, Amsterdam, Empire,

ovaal schuitvomig model met twee ovale grepen aan weerszijden, ajour versiering van gestileerde acanthusbladmotieven en parelrand, Mt. Nathnael Teuter Amsterdam 1801, 1e gehalte, herkomst Fa. A. C. Beeling & Zn. Leeuwarden

l 53 cm, br 36 cm, 1960 gr.

Herkomst: uit een particuliere nalatenschap

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800