Dienblad, Amsterdam, Empire,
ovaal schuitvomig model met twee ovale grepen aan weerszijden, ajour versiering van gestileerde acanthusbladmotieven en parelrand, Mt. Nathnael Teuter Amsterdam 1801, 1e gehalte, herkomst Fa. A. C. Beeling & Zn. Leeuwarden
l 53 cm, br 36 cm, 1960 gr.
Herkomst: uit een particuliere nalatenschap
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800