Specerijenstrooier, Amsterdam, 18e eeuw,
omgekeerd balustervormig op ronde voet met ajour dop met gestileerde bloemmotieven en vlak baluster vormige knop en aparte losse strooidop aan binnenzijde bij strooikop, Mt. HC (onduideljk, mogelijk Hendrik Coelman) Amsterdam, jaarletter X waarschijnlijk 1782 (doorheen afgeslagen) 1e gehalte, herkomst Fa. C.A. Beeling & Zn. Leeuwarden
h 14,5 cm, diam ca 6,2 cm, 168 gr.
Herkomst: uit een particuliere nalatenschap
Taxatie: € 350 - € 650
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150