Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;
dalmatiek, koormantel en stola.
Herkomst: uit een particuliere nalatenschap
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100