Catalogusnummer: 2494
Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;

dalmatiek, koormantel en stola.

Herkomst: uit een particuliere nalatenschap

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100