6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Modern art from Private Collections
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum
litho, 42 x 58 cm. en ets, gesign., 55 x 50 cm.
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 10
Hammer Price: € 10