6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Modern art from Private Collections
Catalogue number: 5194
Onduidelijk gesigneerd r.o.

Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum

litho, 42 x 58 cm. en ets, gesign., 55 x 50 cm.

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 10
Hammer Price: € 10

Hammer price: € 10