Catalogusnummer: 2929
China, famille rose vaas voor de Thaise markt, 19e eeuw,

gedecoreerd met druppelvormige figurenpanelen op een rose geglazuurde ondergrond, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 23,5 cm

China, famille rose vase for the Thai market, 19th century, decorated with drop-shaped figural panels on a pink glazed ground, provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200