China, famille rose vaas voor de Thaise markt, 19e eeuw,
gedecoreerd met druppelvormige figurenpanelen op een rose geglazuurde ondergrond, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, famille rose vase for the Thai market, 19th century, decorated with drop-shaped figural panels on a pink glazed ground, provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200