1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
96427703
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4903
update-catalogue
Henk Dekker (1897-1974)

Hooischelf op een weiland

maroufle,

25 x 32 cm.

gesign. r.o.,

[1]

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden