1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4872
Catalogusnummer: 4872
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw

[map]

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50