Catalogusnummer: 2465
Italië, gestoken en polychroom houten sculptuur, 19e eeuw;

Verschijning op weg naar Emmaüs. Christus en twee discipelen lopend op pad met bomen (één hand mist)

h. 70, br. 50, d. 23 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420