Italië, gestoken en polychroom houten sculptuur, 19e eeuw;
Verschijning op weg naar Emmaüs. Christus en twee discipelen lopend op pad met bomen (één hand mist)
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420