Zuid Amerika, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;
St. Sebastiaan, staande in nis geflankeerd door zuilen (delen missen)
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100