Catalogusnummer: 2470
Zuid Amerika, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;

St. Sebastiaan, staande in nis geflankeerd door zuilen (delen missen)

h. 32, br. 17, d. 9 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100