11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 2425-2428 - Particuliere collectie Hollandse tegels
Catalogusnummer: 2445
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;

Jonge Christus met herdersstaf en rood verguld gewaad, staand op gemarmerde vierkante voet (wijsvinger mist)

h. 40 cm.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500