11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 2425-2428 - Particuliere collectie Hollandse tegels
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;
Jonge Christus met herdersstaf en rood verguld gewaad, staand op gemarmerde vierkante voet (wijsvinger mist)
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500