Catalogusnummer: 2451
Frankrijk, gestoken en verguld houten baldakijn, 18e eeuw,

met lambrequins, kwasten en vier Ionische zuilen, waaronder centraal sculptuur van Madonna met kind, twee hoeken met heilige. De rand met opschrift 'les quatre couronne freres martyr' (enkele beschadigingen)

h. 80, 38 x 38 cm.

Taxatie: € 500 - € 900
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420