Paar vergulde panelen met geschilderde voorstelling in Gotische stijl, 19e eeuw,
Engelen. Elk in vergulde houten pinakelvormige lijst met getorste zuilen
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575