Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;
Christus 'Noli me tangere', met deels verguld gewaad, op gemarmerde voet
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600