Catalogusnummer: 2468
Spanje, gestoken en polychroom houten Corpus Christi, 17e/18e eeuw,

met vergulde landedoek. Aan moderner eikenhouten kruis

l. 84, br. 76, lengte kruis 157 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380