12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Asian artifacts (China)
China, cinnaber lakwerk dekseldoos, 19e/20e eeuw,
gesneden met een karper en draak, samen met vijf verschillende lakwerk schotels (defecten), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
h. 8,5 cm x l. 16,4 cm x d. 11,5 cm
China, cinnaber lacquer box and cover, 19th/20th century, carved with a carp and dragon, together with five various lacquer dishes (damages), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60