Japan, kakiemon kannetje, Edo periode,
beschilderd met bloemen, metalen deksel (haarlijn), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
Japan, kakiemon jarlet, Edo period, painted with flowers, metal cover (hairline), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100