Catalogusnummer: 2981
Japan, kakiemon kannetje, Edo periode,

beschilderd met bloemen, metalen deksel (haarlijn), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 7,5 cm

Japan, kakiemon jarlet, Edo period, painted with flowers, metal cover (hairline), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100