2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 573
Vier divers miniaturen, 18e eeuw,

evenveeltjespan Amsterdam 1764, koekenpan, komfoor op driepootjes Amsterdam 1760? kookpot met hengsel, onduidelijk gemerkt vermoedelijk A. van Geffen Amsterdam ca. 1760,

l 7,8 cm, diam 3,8 cm, diam 3 cm, l 8 cm, diam 5 cm, h 4,8 cm, diam 3 cm,

4

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300