Catalogusnummer: 2553
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,

elke tegel met voorstelling van scenes met voorname figuren in cartouche. Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Achterbergh (circa 1860-1936), Huize Gretha, Amersfoort

51 x 51 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800