Spanje, tegeltableau van zestien tegels, 16e/17e eeuw,
met voorstelling van vierpassen (restauraties). Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Achterbergh (circa 1860-1936), Huize Gretha, Amersfoort
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250