Catalogusnummer: 4538A
Hendrick Hulk (1842-1937)

Schepen voor de kust / Schepen op een meer

tweemaal olieverf op doek, éénmaal gesign. r.o., 18,5 x 30 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600