Hendrick Hulk (1842-1937)
Schepen voor de kust / Schepen op een meer
tweemaal olieverf op doek, éénmaal gesign. r.o., 18,5 x 30 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600